Ua
Українська

Послуги TELS GLOBAL

Складські послуги компанії TELS

Компанія TELS надає комплекс складських послуг, що дозволяє вантажовласникам оптимізувати логістичні витрати та забезпечити імпорт товарів у повній відповідності до законодавства країн ЄАЕС.

Послуги з маркування ЄАС

Відповідно до Технічного регламенту ЄАЕС, певна категорія товарів може бути випущена у вільний обіг на ринку країн-учасниць ЄАЕС лише за умови наявності на них маркування ЄАС. У момент подання декларації до митного органу відсутність маркування на товарі, що імпортується, класифікується як адміністративне правопорушення і тягне за собою накладення штрафу з можливою конфіскацією товару.

Послуга зі стікерування товару знаком EAC та обклеювання етикетками є вже стандартною для фахівців TELS та здійснюється в рамках комплексного обслуговування клієнта. Нерідко доводиться здійснювати маркування партій із десятків тисяч одиниць товару. Для прискорення процесу співробітниками компанії можливо організувати друк необхідних наклейок, етикеток та інструкцій.


Послуги з маркування алкогольної продукції

При організації імпорту алкогольної продукції фахівці TELS забезпечують обклеювання вантажу акцизними марками на складах країн Євросоюзу та Республіки Білорусь із реєстрацією товару у системі ЄДАІС (помарочний облік)

Схема доставки з використанням білоруського складу дозволяє суттєво знизити витрати на маркування алкоголю. Для виробника в ЄС та замовника вантажоперевезення така схема не викликає додаткових складнощів – ми допомагаємо постачальнику правильно оформити відвантажувальні документи та виписати довіреність експедитору на відкриття експортної декларації.

Послуги з маркування товарів «Чесний ЗНАК»2.jpg

Будучи активним учасником робочих груп, створених при ЦРПТ з впровадження маркування товарів та їх обліку в системі «Чесний ЗНАК», компанія TELS стала одним із перших логістичних провайдерів, які налагодили на своїх складах процеси маркування взуття та шинної продукції кодами Data Matrix. Сьогодні ми можемо запропонувати своїм клієнтам якісні послуги з нанесення маркування «Чесний ЗНАК» на різні види товарів у процесі їх доставки.. 


Маркування взуття

Послуги з маркування взуття надаються з початку 2019 року. На сьогодні це вже налагоджений процес, організований фахівцями TELS на складах країн ЄС та Республіки Білорусь.

Одночасно з якісним стикеруванням взуття, фахівці TELS здійснюють перевірку відповідності зазначених у товаросупровідній документації даних фактичної наявності товару. При виявленні розбіжностей проводиться коригування документації та комплектності партії товару


Маркування шин

При організації доставки шинної продукції компанія TELS має низку переваг:

·        маркування може бути проведене на складі на кордоні ЄАЕС за привабливою вартістю;

·        вантаж може пройти митне оформлення на кордоні ЄАЕС (що в майбутньому може стати обов'язковою вимогою законодавства);

·        за необхідності чи доцільності є можливість заміни основного складу на один із альтернативних;

·        наявність альтернативних маршрутів та складів роблять послугу надійнішою;

·        великий пул перевізників на кожному етапі перевезення знімає ризик дефіциту автотранспорту або дозволів на автомобільні перевезення для окремих країн та напрямків.


Консолідація вантажів

Для доставки дрібнопартійних вантажів у компанії TELS створено власні лінії доставки збірних вантажів із країн Євросоюзу з консолідацією вантажів на складах у Польщі та Литві. На цих високотехнологічних складах надається повний комплекс складських послуг, включаючи безкоштовне зберігання, перепакування, маркування та ін.


Інвентаризація, перепакування вантажів

Нерідко вантаж відвантажується з неточностями у товаросупровідній документації. При виявленні подібних невідповідностей митними органами вони будуть класифіковані як недостовірне декларування (або не декларування) товарів, що тягне за собою адміністративну відповідальність.

За наявності від клієнта замовлення на проведення інвентаризації співробітники компанії на консолідаційному складі в Польщі організують заходи щодо зважування та звіряння вмісту вантажу з інформацією у товаросупровідній документації. При виявленні розбіжності за погодженням з клієнтом всі параметри вантажу приводяться у відповідність: коригується документація, переупаковується вантаж та ін. Це забезпечує безпроблемне транспортування вантажу в точку призначення та швидке митне очищення.

Іноді компанії-імпортери з власної ініціативи приймають рішення про зміну первинного виду продукції та доручають провести роботи з вантажем: переупакувати, змінити асортимент в упаковці, доукомплектувати додатковим виробом та ін.

При доставці вантажу з Європи до країн євразійського регіону в деяких випадках доцільно зміцнити упаковку, оскільки у європейських постачальників вона зазвичай розрахована на транспортування більш якісними дорогами Євросоюзу. Зміцнення упаковки у процесі консолідації вантажу суттєво знижує ризики доставки товару із пошкодженнями.

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ: Презентація спільного проєкту TELS та Бреміно Груп з комплексної безшовної доставки імпортних товарів, що вимагають маркування: 

у форматі PDF;
відеозапис сесії «Маркування на Першій Online Конференції логістичних компаній (презентація та відповіді на запитання учасників у рамках Круглого столу).


Телефоны:

T.E.L.S. Transeuropean Logistic Services Ltd.
Великобританія
Лондон
+44 20 83 43 9650
TELS Polska Sp. z o.o.
Польща
Варшава
+ 48 22 517 90 00
TELS Logistic CZ spol. s r.o.
Чехія
Прага
+420 225 850 250
ТОВ «ТЕЛС УКРАЇНА»
Україна
Київ
+ 380 44 454 72 31