Ua
Українська

Історія TELS GLOBAL

Компанія TELS (T.E.L.S. Transeuropean Logistic Services Ltd.) заснована у 2001 році у Великій Британії. Офіс у Лондоні є головною фінансовою та керуючою структурою компанії.

З 2002 року компанія почала провадити діяльність з організації автомобільних вантажоперевезень на ринку Європи, а також імпортно - експортні перевезення між Євросоюзом та країнами Східної Європи. З метою надання клієнтам можливостей з доставки невеликих партій вантажів створено відділ збірних вантажів та започатковано організацію мережі консолідаційних складів у Європі.

Для захисту інтересів своїх партнерів з 2003 року TELS страхує свою відповідальність перед клієнтами у компанії TTClub (Велика Британія). У 2004 році компанія стає повноправним членом Міжнародної федерації експедиторських асоціацій FIATA.

З метою забезпечення високопрофесійного обслуговування Замовників у східноєвропейському регіоні у 2006 році відкрито підприємство TELS у Варшаві (Польща). Компанія швидко розвиває свою присутність у східній Європі. Для якісного обслуговування клієнтів, які потребують доставки вантажів до країн Східної Європи та Азії, створено юридичних осіб в Україні, Росії та Білорусі для полегшення вирішення організаційно-фінансових питань та контролю логістичних операцій у цих регіонах.

У 2007 році компанія починає здійснювати мультимодальні перевезення по всьому світу за участю морського, залізничного та авіаційного транспорту.

В умовах початку світової економічної кризи у 2009 році TELS збільшує кількість транспортних замовлень, розвиває сервіс доставки збірних вантажів та мережу консолідаційних складів у Європі. Розширюється географія та спектр послуг з доставки вантажів повітряним транспортом.

У 2011 році відкривається офіс компанії в Празі (Чехія).

Незважаючи на зростання напруженості у світі внаслідок розвитку глобальної економічної рецесії, погіршення з 2014 року політичних та торговельних відносин між країнами, TELS продовжує стратегію розвитку. Модернізується оперативна та інформаційна структура компанії для забезпечення широкого комплексу послуг, включаючи:

 • складське оброблення та маркування вантажів у процесі перевезення до країн ЄАЕС;
 • побудова прискорених ліній доставки збірних вантажів;
 • розвиток сервісу перевезень проектних та негабаритних вантажів;
 • створення відділів із галузевою спеціалізацією (автопромисловість, напої, FMSG, електротехніка);
 • розвиток сервісу контейнерних перевезень із Китаю усіма видами транспорту.

У 2020 році кризові тенденції у світовій економіці значно посилилися на тлі пандемії COVID-19, на ринку транспортно-логістичних послуг створилася ситуація «ідеального шторму». На тлі падіння обсягів світового ринку вантажоперевезень компанія TELS завдяки грамотній управлінській стратегії зберегла позитивну динаміку зростання за всіма комерційними показниками.

З урахуванням подій, що відбулися у світовій економіці та політиці, трендів в логістиці, компанія TELS визначила найважливішими принципами свого розвитку на найближчі роки:

 • створення логістичної екосистеми для управління ланцюжками постачання;
 • синергію зі своїми клієнтами та партнерами;
 • максимальну автоматизацію всіх сфер діяльності;
 • постійний розвиток нових компетенцій через реалізацію проектів, удосконалення бізнес-моделі;
 • гнучке реагування вимог ринку.

Оновлена стратегія розвитку вимагала проведення ребрендингу: з 2022 року компанія працює під новим брендом TELS GLOBAL, що відображає її прагнення глобальної присутності на світовому ринку.


 • Ані компанія ТОВ «ТЕЛС Україна»  ані її засновники/кінцеві бенефіціари не підпадають під класифікацію резидента Російської Федерації в розумінні Постанови;
 • Компанія не отримує жодних доходів з території Російської Федерації/Білорусі, не здійснює господарської діяльності на території Російської Федерації /Білорусі територій ОРДЛО, АР Крим чи тимчасово окупованих територій прямо та/або опосередковано; та
 • Компанія ані її засновники ані кінцеві бенефіціари не зв’язані жодними відносами контролю з особами резидентами РФ/Білорусі, а також
 • що ані до компанії ані до її засновників ані до кінцевих бенефіціарів не застововано санкції України або інших держав.