Ua
Українська

Послуги TELS GLOBAL

Страхування вантажів з TELS

Група компаній TELS пропонує своїм Клієнтам послугу зі страхування вантажів на умовах «з відповідальністю за всі ризики».

Цей вид страхування забезпечує гарантовану компенсацію при пошкодженні або втраті вантажу за будь-яких обставин та на всіх етапах транспортування.

TTClub – партнер TELS зі страхування вантажів, провідна світова страхова компанія, що спеціалізується на наданні страхових послуг у сфері транспорту та логістики.

TTClub працює на ринку страхування відповідальності з 1968 року, відрізняється високою надійністю (рейтинг фінансової надійності А++) та пропонує висококласний клієнтоорієнтований сервіс.

Рекомендуємо цей вид страхування власникам дорогих і високоліквідних вантажів, а також при високому ризику псування вантажу через його характер (вантаж, що швидко псується, небезпечний вантаж, необхідність наявності температурного режиму при перевезенні, крихка упаковка тощо).

Страхування вантажу на умовах «з відповідальністю за всі ризики» передбачає компенсаційні виплати, у тому числі у випадках::

·        пошкодження вантажу при вантажно-розвантажувальних роботах;

·        пошкодження вантажу при аварії, як з вини, так і без вини перевізника;

·        втрати вантажу при протиправних діях третіх осіб (крадіжки, пограбування, викрадення транспортного засобу тощо);

·        пошкодження або втрати вантажу при виникненні форс-мажорних обставин (пожежа, вибух, стихійні лиха, воєнні дії страйки та ін.);

·        інших непередбачених обставин, що сталися під час перевезення.


Переваги страхування вантажів із TELS:

·        низькі тарифи (дізнатись вартість страхування вантажу в TELS можна прямо зараз, заповнивши форму розрахунку вартості будь-якої обраної послуги);

·        страхування вантажів на будь-якому етапі перевезення;

·        оперативність оформлення страхового полісу;

·        налагоджена система врегулювання страхових випадків;

·        допомога в організації огляду пошкодженого вантажу та у врегулюванні претензій;

·        швидка виплата страхового відшкодування.


Телефоны:

T.E.L.S. Transeuropean Logistic Services Ltd.
Великобританія
Лондон
+44 20 83 43 9650
TELS Polska Sp. z o.o.
Польща
Варшава
+ 48 22 517 90 00
TELS Logistic CZ spol. s r.o.
Чехія
Прага
+420 225 850 250
ТОВ «ТЕЛС УКРАЇНА»
Україна
Київ
+ 380 44 454 72 31