Ua
Українська

Соціальна відповідальність TELS GLOBAL

Соціальна політика TELS GLOBAL включає такі цілі, як:

 • забезпечення стабільного та перспективного майбутнього для співробітників компанії та членів їхніх сімей;

 • відповідальність компанії перед суспільством за результати своєї діяльності.

TELS GLOBAL прагне забезпечити співробітників компанії такими умовами праці та відпочинку, які дозволяють їм ефективно працювати та самореалізовуватися, досягаючи матеріального благополуччя.

Розвиток відкритих відносин, побудованих на засадах взаєморозуміння та поваги – основа соціальної відповідальності компанії перед Партнерами та громадянським суспільством.

Команда TELS GLOBAL – це фахівці високого класу, відповідальні та ініціативні працівники, які постійно вдосконалюють свої професійні навички. Для відповідності співробітників цим вимогам, Група компаній TELS GLOBAL створює умови для професійного зростання, збільшення соціальної затребуваності та забезпечення перспективного майбутнього своїх працівників:

 • усі співробітники проходять професійну підготовку у власному Центрі корпоративного навчання;
 • постійний розвиток компанії створює умови для прояву лідерських якостей, професійного та кар'єрного зростання найкращих співробітників;
 • високопрофесійний менеджмент досягається навчання всіх керівників TELS GLOBAL за програмами провідних світових бізнес-шкіл.

Компанія заохочує активний відпочинок своїх співробітників, стимулює заняття спортом, надає організаційну підтримку під час відвідування культурних та спортивних заходів.

Корпоративне життя компанії насичене різноманітними заходами для підтримки неформального спілкування між співробітниками, створення дружньої атмосфери та загального простору для ефективної роботи та відпочинку.

Ми повинні не тільки забезпечувати якість послуг, але й нести відповідальність за вплив нашої діяльності на навколишнє середовище та суспільство.

Турбота про майбутнє людства виявляється також у захисті навколишнього середовища та збереженні екологічного балансу планети для життя майбутніх поколінь. Це:

 • створення та підтримка системи екологічного менеджменту на засадах стандарту ISO 14001;
 • мінімізація витрати природних ресурсів, забезпечення ефективної та безпечної утилізації відходів життєдіяльності компанії;
 • комплектування власного автопарку автомобілями з високими екологічними характеристиками;
 • вибір Партнерів, які дотримуються екологічних стандартів.

Підвищення рівня екологічної освіти своїх співробітників, створення системи оцінки ризиків та попереджень потенційно небезпечних ситуацій під час виконання вантажоперевезень – постійна політика та щоденна практика TELS GLOBAL.


 • Витримуємо свої обов’язки перед Клієнтом (при домовленості на конкретний об’єм 100% гарантуємо виконання своїх зобов’язань)
 • Страховий поліс та страхування (докладніше про страхування)
 • Підтримуємо Країну (перевезення гуманітарних вантажів)
TELS GLOBAL йде в ногу з часом постійно відстежуючи сучасні тенденції на ринку логістики та потреби клієнтів.