Ua
Українська

Можливості та переваги роботи в TELS GLOBAL

career_en__1.png

Ласкаво просимо в TELS GLOBAL, провідну логістичну компанію, яка приділяє велику увагу високій якості послуг, мотивації та розвитку своїх співробітників. Ми переконані, що наші співробітники є найбільшим капіталом та запорукою успіху в компанії.

У TELS GLOBAL ми цінуємо командну роботу, орієнтацію на результат та обслуговування клієнтів, як внутрішніх, так і зовнішніх. Ми цінуємо співробітників, котрі креативні, готові проявляти ініціативу та захоплені своєю справою.

career_en__2.png

У TELS GLOBAL ми цінуємо командну роботу, орієнтацію на результат та обслуговування клієнтів, як внутрішніх, так і зовнішніх. Ми цінуємо співробітників, котрі креативні, готові проявляти ініціативу та захоплені своєю справою.

У TELS GLOBAL ми надаємо великого значення розвитку наших співробітників. Ми надаємо необхідне навчання, індивідуальні плани адаптації та програми наставництва.
Наша мета – дати співробітникам можливість розвиватися та повністю розкрити свій потенціал. Якщо ви готові працювати в динамічному середовищі, де ми створюємо майбутнє - рекомендуємо вам подати заявку

Надішліть своє резюме або супровідний лист через форму заявки на сторінці «Кар'єра».

Як виглядає наш процес підбору персоналу

 1. 01 Заява

  Кандидати подають заявки у відповідь на оголошення про вакансії, розміщені на порталах з підбору персоналу та через вкладку «Кар'єра» на нашому веб-сайті.

 2. 02 Відбір

  Початковий аналіз та відбір резюме. Після отримання заявки ми проводимо первинний аналіз та відбір резюме з погляду кваліфікації та досвіду, необхідних для даної посади.

 3. 03 Контактний телефон

  Телефонний зв'язок із співробітником відділу кадрів для організації співбесіди: після початкового відбору резюме ми зв'яжемося по телефону з обраними кандидатами, щоб узгодити дату, час та форму співбесіди (у штаб-квартирі компанії або онлайн-зустріч у форматі відеоконференції).

 4. 04 Початкова співбесіда

  Інтерв'ю зі співробітником відділу кадрів: Співбесіда проводитиметься співробітником відділу кадрів з метою оцінки відповідних компетенцій, мотивації та прихильності кандидатів, пов'язаних із заявленою посадою. Під час співбесіди HR також може проводити психометричні тести, які допоможуть оцінити схильність кандидатів до роботи на тій чи іншій посаді. Ми хочемо, щоб співбесіда проходила у дружній та комфортній для кандидатів формі, в якій вони могли б вільно проявити свої навички та досвід.

 1. 05 Зворотній зв'язок

  Ми подбаємо про те, щоб кожен кандидат отримав зворотній зв'язок незалежно від результатів набору. Ми поважаємо ваш час і хочемо створити можливість можливої співпраці у майбутньому. Ми надамо зворотній зв'язок відповідно до переваг кандидатів, або електронною поштою, або телефоном.

 2. 06 Прийомна зустріч

  Зустріч з майбутнім керівником або керівником відповідного відділу: Якщо кандидат успішно проходить співбесіду з HR, наступним етапом є зустріч з майбутнім керівником чи керівником відповідного відділу. Дана зустріч спрямована на уточнення деталей посадових обов'язків працівника та перевірку необхідних для цієї посади на думку керівника спеціальних знань.

 3. 07 Пропозиція про працевлаштування

  після успішного проходження всіх етапів підбору ми надаємо відібраним кандидатам пропозицію про працевлаштування. Коли обидві сторони приймають умови, ми разом починаємо будувати спільне майбутнє.

Наші переваги

 • Можливість роботи у гібридному режимі після випробувального терміну

 • Подарунки з нагоди річниці роботи, весілля, народження дитини

 • Індивідуальний графік роботи

 • Інтеграційні заходи

 • Співфінансування на:

  - приватне медичне обслуговування