Ua
Українська

Місія та цінності TELS GLOBAL

img 1

Місія компанії TELS

Сприяти світовій торгівлі, покращуючи бізнес наших клієнтів, надаючи досконалі схеми доставки вантажів з будь-якої точки світу, якісно, надійно та вчасно.

Цінності

img 2

Орієнтація на клієнта

Це глибоке знання клієнта: ринок, на якому клієнт працює, його бізнес, вимоги до послуги, до підрядника, фінансові можливості. А також готовність вдаватися до дій, спрямованих на якісне задоволення потреб клієнта, розвиток з ним довгострокових відносин на основі зворотного зв'язку про отриману послугу відповідно до цілей компанії.

Орієнтація на результат

Здатність чітко уявляти собі ціль та кінцевий результат роботи. Уміння утримувати ціль та йти до її досягнення всупереч труднощам і перешкодам, що виникають.

img 3
img 4

Командна робота

Ми працюємо спільно, і кожен з нас робить свій внесок у досягнення цілей нашої компанії. Діємо на користь команди, а не в особистих інтересах.

Гнучкість

Готовність швидко реагувати на зміни, відмовлятися від застарілих методів роботи на користь нових, ефективніших для досягнення бізнес-результату.

img 5
img 6

Інновації

Ми впроваджуємо у свою роботу найбільш ефективні інноваційні інструменти досягнення цілей – новітні технології, формати взаємодії, методи оцінки та контролю.

Відповідальність

Ми ретельно аналізуємо ситуацію перед прийняттям рішень, своєчасно виконуємо взяті на себе зобов'язання та готові відповідати за наслідки своїх рішень та дій.

img 7