Ua
Українська

Україна запускає альтернативні маршрути експорту та імпорту

Уряд України розробив альтернативні маршрути для експорту та імпорту, повідомив Віце-прем’єр-міністр з відновлення України — Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков.

Першочергово почнеться запуск контейнерних перевезень Дунаєм до портів Румунії (Галац і Констанца) та до німецького Регенсбурга. Українське Дунайське пароплавство вже направило пропозиції найбільшим автомобільним перевізникам, готуємось до запуску перших рейсів уже найближчими днями. Річкові перевезення флотом УДП можуть компенсувати перевезення до 5 тисяч вантажівок.

Друге – це перевезення «Укрзалізницею». «Уже запроваджений новий інтермодальний сервіс, який об’єднує перевезення контрейлерних поїздів та поїздів комбінованого транспорту. Завдяки йому вже перевезено 50 інтермодальних поїздів у напрямку румунських та польських портів і 155 у напрямку українських», - сказав України Олександр Кубраков.

ми також працюємо над організаційними та технічними питаннями розширенням пропускної здатності залізничних ліній до морських портів. Тут варто зазначити, що 93% української аграрної продукції йде саме через морські коридори.

За його словами, також продовжується робота над організаційними та технічними питаннями розширення пропускної спроможності залізничних ліній у морські порти.

Джерело: logist.today