Ua
Українська

Завершено реконструкцію пункту пропуску «Краківець – Корчова»

16 серпня за участі команди Міністерства інфраструктури України та представників польського Уряду було запущено повноцінну роботу оновленого пункту пропуску «Краківець – Корчова» на кордоні України та Польщі.
 
«Поки звичні шляхи торгівлі заблоковані через окупацію на сході і півдні України, ми розвиваємо інші – на заході. Що вища пропускна здатність українсько-польського кордону, то швидше їде сільгосппродукція та паливно-мастильні матеріали. На жаль, проблеми з чергами ще є. Ми розуміємо, що проблеми, які накопичувалися десятиріччями за кілька місяців вирішити неможливо. Працюємо далі разом з польськими колегами- міністром інфраструктури Польщі Анджеєм Адамчиком та Головою Канцелярії Прем’єр-Міністра Міхалом Дворчиком , а також дякуємо за підтримку в реалізації проєкту «Відкритий кордон», – прокоментував Олександр Кубраков, Міністр інфраструктури України.
 
Що було зроблено в рамках оновлення?
- оновлено смуги руху для легковиків та вантажівок
- модернізовано павільйони для митного та паспортного контролю
- розширено під’їзну трасу (А-4) біля пункту пропуску
- ведено новий автобусний термінал, здатний пропускати від 30 автобусів.
  
Нагадаємо, 20 червня в рамках проєкту «Відкритий кордон» було відкрито рух оновленим пунктом пропуску «Краківець – Корчова». В рамках першого етапу модернізації на пункті було збільшено кількість смуг для вантажівок з 4-ти до 10-ти та створено додаткові павільйони для митного та паспортного контролю.